Mikpritja e nėnave me fėmijė

Mikpritja e nėnave me fėmijė

Pratomigranti » Shėrbime emigrantėve » I mirėpritur » Mikpritja e nėnave me fėmijė
Logo pagine interne
logo pratomigranti.it
icona scelta lingua

Mikpritja e nėnave me fėmijė

Te gjitha gratë shtatzëna ose me fëmijë të vegjël që gjenden pa një mbështetje familjare mund të kërkojnë ndihmë tek shërbimet sociale.
Shërbimet sociale kërkojnë sistemime të përkoshme qe shkojnë nga 6 muaj deri 1 vit, ku gratë ndihmohen për t’u kujdesur vetë për fëmijët e tyre.

Ku tė shkoj

Shërbimet Shoqërore dhe Shëndetsore - Servizi sociali e sanità
numri i gjelbėr: 800 922 912 (gratuito e raggiungibile da cellulari)

ufficiocasa@comune.prato.it

pėrditsimi i fundit: mercoledģ 27 korrik 2016
- Inizio della pagina -
Il progetto Pratomigranti č sviluppato con il CMS ISWEB® di Internet Soluzioni Srl www.internetsoluzioni.it